h1

Jest super, jest super…

Grudzień 19, 2007

Tylko trochę szkoda.

Był dzień jak co dzień. Gdy w pewnym momencie kot zaczął mi tłumaczyć, że zostanie władcą świata. Po angielsku. Nie wiem, dlaczego nie chciał słuchać moich argumentów… Że nie może się porywać na takie rzeczy, że przecież jest moim kotem… Ale nie, syczał i z położonymi uszami powtarzał „I shall be the Emperor!”

Zażądał zablokowania pewnej autostrady we Włoszech, bo w innym wypadku będzie musiał zmusić swoich ludzi [czyt. właścicieli jego podwładnych kotów] do zrobienia czegoś złego. Autostrada ta, którą pokazywał mi na jakimś modelu 3D na komputerze, była dość nietypowa… Bo w przypadku zablokowania ruchu drogowego na pasach, które były niżej, samoloty na pasach wyższych startowały szybciej.

Niestety, musiałam posłuchać, co zaowocowało tym, że kotek wysłał swoje koty do Włoch. Zorganizował desant. Oglądałam transmisję na żywo, jak inne koty skakały ze spadochronami… Nie wszystkim udało się wylądować bezpiecznie, ale większość dotarła do celu. W tym momencie nastąpiła zmiana scenerii i okazało się, że jestem w tym kraju i staram się zniweczyć kocie plany. Byłam na terenie jakiegoś gospodarstwa [?], gdzie rozlokowano w różnych miejscach ładunki wybuchowe, które zostały rozbrojone dzięki mnie i osobom mi towarzyszącym.

Zatem plan mojego kota nie został zrealizowany i kicur nie przejął kontroli nad światem. Jak już do niego wróciłam, to – szczerze mówiąc – gryzło mnie poczucie winy, że kotek nie może spełnić swoich… marzeń. Było mi go naprawdę żal, ale jakoś się pogodził z tym, że jest znowu tylko moim kotem.

Zapewne po prostu przełożył swoje plany na później. ;)

Reklamy

4 Komentarze

  1. hej,
    niezłe te twoje sny, ciekawa lektura, serio. pozdrawiam wiernego kompana w walce z chemią fizyczną i nietylko:P
    (PS:niech moc laboratoryjnych skrzatów bedzie z tobą:P:P:P)


  2. No ba, one mają kilku stałych czytelników ;)


  3. Zazdroszczę lady womanek jej mrocznego i tajemniczego świata. Można uznac, że sen jest tylko zlepkiem wyobrażeń i wspomnień z minionego dnia, to daje przerażający a zaraz pasjonujący obraz osobowości L.W. Zastanawiam sie dlaczego Twój kot miałby miec aspiracje do podboju świata, wydawało mi się że takkiemu zwierzęciu wystarczy jedynie miękkie łóżko, na który mógłby niepodzielnie władac.
    Post Scriptum: http://www.catsthatlooklikehitler.com/cgi-bin/seigboard.pl?1830


  4. Oj mają, choć czytelnicy czasem milczą, to wciąż czytają i chcą więcej! ; )Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: